O nás

SJCAMCZ

O nás

RTB media s.r.o.

Společnost RTB media s.r.o. jako mateřská společnost společnosti  RTB media - kvalitní kamery s.r.o.  je výhradním zastoupením značky SJCAM v České republice. Společnost RTB media s.r.o. jako mateřská společnost  RTB media - kvalitní kamery s.r.o. má jako jediná v ČR výhradní právo nakládat s ochrannou známkou SJCAM včetně log, průmyslových vzorů a práva na celou řadu dalších náležitosti.

Pouze u kamer zakoupených u autorizovaných prodejců jsme schopni garantovat jejich 100% pravost, plnou 2letou záruku, český návod a menu, pozáruční servis či kompatibilitu nově vydávaných českých aktualizací. Důrazně varujeme před nákupem od jiných, než autorizovaných prodejců.

 

Značka SJCAM

Kamery SJCAM se staly bestsellerem na poli akčních kamer a to nejen v Čechách a na Slovensku. Jejich vzrůstající obliba je dána prvotřídní kvalitou videí a celkově velmi kvalitním zpracováním kamery a zároveň jejich dostupnou cenou. Hodnocení uživatelů i přísných recenzentů v drtivé většině označuje kamery SJCAM jako akční kamery s nejlepším poměrem mezi cenou a kvalitou. Kamery SJCAM bez nadsázky způsobují revoluci na trhu s digitálními kamerami.

Akční kamery SJCAM vyrábí firma Shenzen Hongfeng Century Technology Co., LTD, která je jediným a oficiálním výrobcem této značky na světě a také majitelem její ochranné známky. Všechna balení kamer z naší distribuce jsou opatřena specifickým kódem, podle kterého si můžete ověřit pravost vaší kamery přímo na stránkách výrobce nebo na naší infolince. U produktů z naší distribuce, označené naším EAN kódem vždy garantujeme jejich pravost a 2letou záruku..

Všechna balení kamer SJCAM jsou opatřena tištěným českým návodem. U většiny modelů je navíc menu a ovládání kamery kompletně v češtině.

SJCAMCZ